24.04.2018р.- Засідання Вченої ради

Шановні колеги,  24 квітня  2018 р. о 13 год.45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ.

1. Про стратегію та розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освітнього процесу в академії.

Директор навчально-методичного центру забезпечення якості  вищої освіти  Мураховський В.Г., начальник відділу контролю якості та сертифікації Кручек О.А.

1. Стан та перспективи діяльності Навчально-наукового технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова

Директор інституту Солоницька І.В.

1. Про результати проведення 49-ї науково-методичної конференції ОНАХТ.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Трішин Ф.А.

1. Про результати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Вlack Sea Science-2018».

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Мардар М.Р.

1. Про результати проведення Всеукраїнських студентських наукових конференцій.

Проректор з наукової роботи Поварова Н.М.

1. Про обрання за конкурсом на посади завідувачів та професорів кафедр (таємне голосування).
  1. Затвердження навчальних планів та освітніх програм.

Начальник навчального відділу Букарос А.Ю., керівник підготовчого відділення Килименчук О.О., завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про внесення змін до Правил прийому до ОНАХТ у 2018р.
  1. Затвердження Положень з основної діяльності та про структурні підрозділи ОНАХТ.
  1. Затвердження акредитаційних справ та супутньої документації.
  1. Про профілактику правопорушень під час здійснення навчально-виховного процесу.