07.05.2019р. – засідання Вченої ради

Шановні колеги,

07 травня 2019 р. о 13 год. 45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1. Порівняльний аналіз діяльності ЗВО Одеського регіону та стан показників обов’язкових критеріїв діяльності ОНАХТ на відповідність статусу національного ЗВО.

Начальник  відділу контролю якості та сертифікації Кручек О. А.

1. Стан та перспективи діяльності Начально – наукового інституту комп’ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П.М. Платонова

Директор  Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем і технологій “Індустрія 4.0” ім. П.М. Платонова Котлик С.В.

1. Про обрання за конкурсом на посади завідувачів кафедр (таємне голосування).

1. Затвердження лімітів стипендіатів.

Начальник планово-фінансового відділу Осипова І.В.

1. Затвердження навчальних планів.

Директор Навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти Мураховський В.Г.

1. Затвердження графіку навчального процесу.

В.о. начальника навчального відділу Ланженко Л.О., завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про внесення змін до Порядку підготовки докторів філософії і докторів наук в ОНАХТ.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про затвердження навчальних програм навчальних дисциплін для підготовки докторів філософії.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Затвердження Положень і змін до них з основної діяльності та про структурні підрозділи ОНАХТ.

Ректор Єгоров Б.В.

1. Затвердження акредитаційних і ліцензійних справ та супутньої документації.

1. Про профілактику правопорушень під час здійснення навчально – освітнього процесу.

Ректор Єгоров Б.В.