06.03.2019р. – засідання Вченої ради

Шановні колеги, 06 березня  2019 р. о 13 год. 45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1.Звіт про результати фінансової діяльності академії.

Головний бухгалтер Звіряка І.В.

2.Затвердження напрямків використання коштів у 2019 році.

Начальник ПФВ Осипова І. В.

3.Подання претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених (таємне голосування).

4.Затвердження Положень з основної діяльності та про структурні підрозділи ОНАХТ.

5.Затвердження акредитаційних, ліцензійних справ та супутніх документів.

Директор Навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти Мураховський В.Г.

6.Про підтримку наукової роботи «Розроблення гнучких інтелектуалізованих систем керування технологічними об’єктами з високим енергоспоживанням» авторів: Жученка О.А., Цапара В.С., Сазонова А.Ю. на здобуття щорічної премії Верховної Ради України молодим ученим у 2019 році.

Проректор з наукової роботи Поварова Н.М.

7.Про рекомендацію до друку.

8.Про профілактику правопорушень під час здійснення навчально – виховного процесу.

Ректор Єгоров Б. В.

9.Різне.