01.10.2019 – засідання Вченої ради

Шановні колеги,

01 жовтня 2019 р. о 13 год. 45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1. Результати перевірки Південним офісом Держаудитслужби фінансово-господарської діяльності академії .

Заступник головного  бухгалтера Бородіна Л.В.

1. Про особливості фінансування ЗВО у 2020 році.

Ректор Єгоров Б.В.

1. Проблеми плагіату та академічної доброчесності.

Вчений секретар спецрад Палвашова Г.І.,

директор навчально-методичного центру забезпечення якості вищої    освіти Мураховський В.Г.

1. Про подання до вченого звання професора та доцента (таємне голосування).

1. Про обрання за конкурсом на посади завідувачів кафедр та  професорів  кафедр (таємне голосування).

1. Про визнання диплома доктора технічних наук та атестата доцента Бондаренка Віталія Леонідовича

Голова спецради Д 41 088.03 Косой Б.В.

1. Про затвердження тем та індивідуальних планів здобувачам вищої освіти наукового ступеня «Доктор філософії» прийому 2019 року.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про затвердження тем та індивідуальних наукових планів здобувачам вищої освіти наукового ступеня «Доктор наук»

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про затвердження навчальних програм навчальних дисциплін для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії».

1. Про перезатвердження наукового керівника

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Про відрахування з аспірантури.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Лівенцова О.О.

1. Затвердження Положень і змін до них з основної діяльності та про структурні підрозділи ОНАХТ.

1. Про зміни у структурі академії.

Голова комісії  Вченої ради ОНАХТ з розвитку та удосконалення структури академії Хобін В.А.

1. Про профілактику правопорушень під час здійснення навчально-виховного процесу.